96/8/18
تعداد نظرات:0
01:01
شماره مطلب:139681830728
-A A +A

برگزاری دومین المپیاد زبان انگلیسی جوانان برتر در کلانشهر کرج

فروغی شاد از برگزاری دومین المپیاد زبان انگلیسی جوانان برتر در کلانشهر کرج خبر داد

به گزارش البرز بیست؛ دبیر علمی و ناظر برگزاری المپیاد گفت: این دوره از مسابقات که به صورت دانش آموزی و شهرستانی و در روز جمعه مورخ سوم آذر ماه 1396 و در دو بخش متوسطه اول و متوسطه دوم برگزار می شود.
فروغی شاد افزود دبیرخانه ی برگزاری این المپیاد پایگاه علمی صاحب الامر و مسجد امام حسین و همچنین دبیرخانه ی مرحله ی استانی و کشوری این المپیاد انجمن سفیران علم گستر و مرکز آموزش های تخصصی خانه صنعت و معدن البرز می باشد.
لازم به ذکر است برگزیدگان این دوره از مسابقات نیز، ضمن تقدیر و دریافت جوایز به مرحله ی استانی و کشوری اعزام می شوند.
مرحله ی استانی در سه بخش دانشجویی، دانش آموزی و آزاد برگزار می شود که شامل ترجمه و گرامر می باشد و برخی از سوالات به صورت تستی و برخی از سوالات تشریحی می باشد.
این مسابقات جهت ایجاد انگیزه برای دانش آموزان و شناسایی افراد برگزیده می باشد.
لازم به ذکر است این المپیاد با همکاری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز، دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز، بسیج اساتید دانشگاه علمی کاربردی البرز، مرکز رشد و خلاقیت شهید احمدی روشن، مجموعه کارخانجات رب گوجه فرنگی کتی، حوزه مقاومت بسیج 211 شهید گلکار سپاه ناحیه امام سجاد (ع)، موسسه دانش پژوهان آینده نگر ، انجمن سفیران علم گستر، بیمه کوثر و تعدادی از ارگانها و موسسات علمی دیگر برگزار خواهد شد.
از جمله جوایز برگزیدگان این مسابقات مدال و لوح تقدیر و... بوده و به همه شرکت کنندگان نیز گواهی حضور معتبر اعطا میگردد.
مهلت ثبت نام در این المپیاد 7 لغایت 25 آبان ماه و به صورت حضوری در مسجد جامع امام حسین (ع) واقع در استان البرز - کرج، شاهین ویلا، بنیاد خیابان 22 بهمن جنوبی می باشد.
دبیر اجرائی المپیاد مرحله ی شهرستانی نیز جناب آقای مهندس هاشم تلمخانی بوده که مسئولیت هماهنگی و برگزاری مرحله ی شهرستانی سال 96 نیز به عهده ایشان می باشد.

 

 

خبرنگار افتخاری: نگار اصغری

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.