96/5/8
تعداد نظرات:0
21:41
شماره مطلب:13965827927
-A A +A
تيم فوتسال دانش آموزی استان البرز:

کسب مقام پنجم مسابقات فوتسال جام شهدای دانش آموز

تيم فوتسال دانش آموزی استان البرز مقام پنجم مسابقات فوتسال را نصيب خود كرد.

به گزارش البرز بیست؛ اولین دوره مسابقات فوتسال جام شهدای دانش آموز، مرحله نهایی یادواره شهید طوقانی با حضور تیمهای بسیج دانش آموزی از سراسر کشور به میزبانی تهران از روز 4مردادماه در دانشگاه شهید عباسپور درحال برگزاری می باشد.

مهرداد جعفری سرمربی تيم فوتسال بسیج دانش آموزی استان البرز پس از کسب مقام پنجمی در جام شهدای دانش آموز گفت: این اول راه رشد فوتسال ایران است و راه برای رشد این تیم باز است.

وی در ادامه افزود: تيم فوتسال استان البرز در 4  روز از رقابت هاي خود به ميزباني تهران با تیم های شرکت کننده از سراسر کشور به مصاف هم رفتند و پس از برگزاري مسابقات ، تيم فوتسال البرز موفق به كسب جايگاه پنجمی شد. در اين مسابقات تیم های استان مرکزی و استان تهران به مرحله نهایی راه یافتند.

جعفری گفت: در اولین دیدار مقابل تیم فوتسال استان گلستان با نتیجه 2 بر یک به پیروزی دست یافتیم. در بازی دوم مقابل تهران نتیجه بدون گل بود و اما در بازی سوم مقابل تیم دانش آموزی همدان بچه ها با 3 گل پیروز میدان شدند.

سرمربی تيم فوتسال بسیج دانش آموزی استان البرز در ادامه افزود: با توجه به روحیه بسیار بالای بچه ها در مسابقات متاسفانه در مرحله یک چهارم نهایی مقابل تیم دانش آموزی استان مرکزی بازی را با 6 گل واگذار کردیم.

در پایان وظیفه خود می‌دانم از تمامی کسانی که مارا در این مسابقات یاری کردندتشکر کنم. به ویژه سازمان بسیج دانش آموزی، کادر فنی به جهت تدبیر و درایت و از بازیکنان تیم به سبب تلاش غیرتمندانه‌ای که به کار بستند تا با پیروزی های پی در پی برابر هم تیمی های خود به مقام پنجم دست پیدا کنند. ان شاالله در مسابقات آینده بتوانیم در سطح کشور مقام اول را کسب کنیم.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.