آرشیو از همه جا

 • 6/شهر/1398 - 18:59
  رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان البرز گفت : دانش آموزان بسیجی استان البرز 2 مدال طلا و یک مدال نقره ی دوازدهمین دوره لیگ علمی بین المللی پایا در مشهد را کسب کردند.
  به گزارش البرز بیست؛ پاسدار سیدجلیل موسوی مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی البرز گفت: دانش آموزان دختر بسیجی استان البرز توانستند در مرحله استانی وهمچنین کشوری لیگ علمی پایا مقام اول را از آن خود کنند.
  وی افزود : دانش آموزان بسیجی استان البرز 2 مدال طلا و یک مدال نقره ی دوازدهمین دوره لیگ علمی بین المللی پایا در مشهد را کسب کردند.
 • 9/دى/1397 - 19:45
  فتنه گران بدانند
  اشک های آقایمان در نماز جمعه...
  خونی که به دلِ آقایمان کردند....
  بُردن کشور تا لبه ی پرتگاه....
  نماز جمعه مختلط با کفش...
  را نه میبخشیم و نه فراموش میکنیم.
 • 26/آبا/1397 - 12:22
  خوابشو دیدن
  گفتن که: چجوری توفیق شهادت پیدا کردی برادر؟!
  گفت: از هر آنچه که به درخواست دلم بود گذشتم
  و اینجا بود که فهمیدم ما کجاییم و اونا کجان...
 • 1/خرد/1396 - 13:31
  بیست: رعایت برخی تدابیر طب سنتی و سبک زندگی سالم می‌توان جسم را آماده روزه داری کرد و در ماه مبارک رمضان از فیض معنوی و آثار جسمانی روزه داری بهره برد.
 • 20/ارد/1396 - 13:26
  به گزارش بيست كهگيلويه و بويراحمد،يك دانش آموز كهگيلويه و بويراحمدي موفق به اختراع تفنگي شد كه با الكل كار مي كند.
  علیرضا تقوایی نیا،دانش آموز سوم دبیرستان ،متولد روستای آبیز شهرستان باشت در خصوص عملكرد اين اختراعش گفت:اسلحه از پشت با الکل پر میشود،و با جرقه ای که به وسیله کلید فندک ایجاد میشود، تیر با سرعت بسیار زیاد از لوله سبز که وسط آن برای دقت بیشتر اسلحه لوله مسی کولر گازی کار گذاشته شده خارج میشود.
 • 21/اسف/1395 - 23:37
  میدانی اولین باری که گندمی را دیدم چه اتفاقی افتاد ...صبح با صدای خوردن پنجره ها به هم بیدار شدم به سمت پنجره رفتم و با دست پنجره را نگهداشته به بیرون نگاه میکردم .نم باران آمدن فصل بهار را بیانگر بود شبنم ها گلبرنگ هارا به بازی گرفته بودند و بالا پایینشان میکردند ...گل های سرخ که هر یک سردر گریبان بودند نظرم را جلب کرد از بین آن همه گل سرخ یکی سرش را بالا گرفته بود و چنان با وقار ایستاده بود که گویی به دیگران فخر فروشی میکرد.
 • 21/اسف/1395 - 22:54
  چشمانم را میبندم. باد ملایمی به صورتم می خورد. لبه ی وانت آبی رنگ پدرم نشسته ام. چشمانم را باز و اطراف را نگاه میکنم. با این حال که آفتاب از پشت کوه بیرون نیامده اما هوا روشن است.
  درختان سرسبز خبر از نزدیک شدن (به مقصد) می دهند. با اشتیاق به مزرعه های اطراف نگاه میکنم. صدای ترمز ماشین می آید، وقت پیاده شدن است. خیلی زود از پشت وانت پایین می پرم و به روبه رویم نگاه میکنم، به گندمزار طلایی پدر.
  خیلی وقت پیش، چندباری به اینجا آمده بودم. میان گندمزار می دوم. دستانم را بر سرگندم ها میکشم. باد همچنان ملایم می وزد.
 • 15/اسف/1395 - 22:20
  چه عظمتی داره اروندوقتی به صدای آب گوش میدهی انگارداره برای ما ازخاطرات بچه هایی که درونش غرق شدن حرف میزنه
 • 15/اسف/1395 - 21:32
  به گزارش البرز بیست؛ مراسم ویژه برنامه ایام فاطمیه در دبیرستان پسرانه نیـــــــکان برگزار شد.سخنرانی برنامه توسط حجت السلام و المسلمین شیخ ناصر مظلوم صورت گرفت.وی ابتدا به پیرامون زندگی حضرت زهرا (س) و مصیبت های وارد شده به ایشان پرداخت.شیخ ناصر مظلوم،سپس به بصیرت در بین جوانان  اشاره کرد و در این باره نکته ای فرمود : (شمر که اباعبدالله ع را به قتل رساند،در رکاب امیر المومنین ع ، جانبازه جنگ سِفین بود) و فرمودند باید بصیرت در بین جوانان تقویت شود.
 • 17/آذر/1395 - 15:02
  تست
 • 31/مرد/1395 - 11:11

  بزرگترین کتاب حدیث شیعه؟بحار الانوار
  کاملترین کتاب بعدازقرآن؟      نهج البلاغه
 • 11/تير/1395 - 01:21
  در بررسى انگيزه هاى طرح افسانه هولوكاست، با دو عامل عمده مواجه ايم كه از اين قضيه به صورت هاى مختلف بهره مند شده اند؛
  يكى صهيونيسم كه ذى نفع عمده است و ديگرى خود دولت هاى غربى.
  الف) انگيزه هاى صهيونيسم از ديدگاه محققانى كه درباره چگونگى و انگيزه هاى طرح افسانه هولوكاست به تحقيق پرداخته اند، چند دليل عمده در اين زمينه وجود دارد كه عبارتند از:
  1. انگيزه هاى سياسى از ديدگاه صهيونيست ها،
 • 10/تير/1395 - 00:39
  می‌گفت «من زشت‌ام! اگه شهید بشم هیچ‌کس برام کاری نمی‌کنه! تو یه پوستر برام بزن معروف بشم» و خندید… این را یکی از دوستان «هادی» عزیز شهید از او روایت کرده است… واین تصویر همان طرح سفارش اوست و چه شیرین است این لبخند… وجوه یومئذ مسفره ضاحکه مستبشره…چهره هایی در آن روز گشاده و نورانی و خندان و مسرور است. (سوره مبارکه عبس/ ۳۸ و ۳۹) «هادی ذوالفقاری» شهید چند ماه قبل است در عراق… طلبه بوده و البته جانباز فتنه ۸۸… در وصیت‌نامه‌اش نوشته بود «از برادرانم می‌خواهم که غیر حرف آقا حرف کس دیگری را گوش ندهند.
 • 7/اسف/1394 - 16:46
  پدر بزرگ ها و مادر بزرگ هایی که برای تعیین سرنوشت و آینده ی فرزندانشان پای صندوق های رای امده بودند
 • 4/اسف/1394 - 00:40
  با غم رفتن پدرت بی پناهی علی و… تاآنگاه که که بربالین پدرپیک سروش«رحمت العالمین» خبرهجرت قریب خودت را برتوزمزمه کرد وآنجا بودکه دلت آرام گرفت
 • 26/بهم/1394 - 23:28
  این هشدار پس از اعزام جنگنده های سعودی مطرح شد و همچنین پس از آنکه روسیه خطر آغاز جنگ جهانی سوم را به جبهه مقابل گوشزد کرد
 • 22 بهمن در البرز
  22/بهم/1394 - 16:59
  حضور دهها هزار نفری مردم در راهپیمایی استان البرز برگی زرین از افتخارات انقلابی این استان را رقم زد
 • 19/بهم/1394 - 17:33
  اون قرمزها خون … اون نقطه هم بابامه!!!
 • 19/بهم/1394 - 17:31
  همزمان با ۱۹ بهمن، جمعی از فرماندهان، افسران، خلبانان و کارکنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و پدافند هوایی صبح امروز (دوشنبه) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
 • 18/بهم/1394 - 14:37
  عصر پنح شنبه ۱۵ بهمن ماه با حضور امام جمعه ،فرماندار،مدیران ادارات،فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان فردیس و مردم شهید پرور این شهر باگلباران مزار شهدای سرحد اباد با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.

صفحه‌ها